Punkt Przedsprzedaży Biletów w Pasażu Bielaka czynny od godz.11:00 do 16:00 (pon.-piątek)
Data:
Miejsce:


CZERWONE GITARY 55 Lecie - PLATYNOWY KONCERT
Data: 09 grudnia 2023 r.
Miejsce: Auditorium Maximum, Kraków, ul.Krupnicza 33Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
31-042 KRAKÓW

/+48 12/ 422-89-45
/+48 12/ 421-23-43

/+48 12/ 422-66-97

biuro@filmotechnika.com.pl
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Najświeższe informacje również na: facebook.com/filmotechnikabilety


Punkt Przedsprzedaży Biletów w Pasażu Bielaka czynny od godz.11:00 do 16:00 (pon.-piątek)
Cena:

Zapraszamy !!!


Spektakl "KOMEDIA Z DRESZCZYKIEM"
Data:12 czerwcw 2023 r.
Godzina:17:0 i 20:00
Miejsce:Teatr Bagatela - Kraków
Cena:

150 zł, 130 zł, 90 zl (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:
Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli...

Konrad – scenarzysta niegdyś hitowych seriali i Izabella  – lekko wyblakła już gwiazda – to małżeństwo z 30letnim stażem. Konrad w rocznicę ślubu przyjeżdża do pięknej posiadłości nad jeziorem, nie zamierza jednak tego wyjątkowego wieczoru świętować ze swoją małżonką, a z kipiącą erotyzmem młodą Bianką. Namiętnemu rendez-vous przeszkodzi niestety nieszczęśliwy wypadek. A może samobójstwo? Choć niewykluczone, że jednak morderstwo… Tę zagadkę będzie próbował rozgryźć dociekliwy i nieprzejednany Inspektor policji, choć bohaterowie nie będą mu tego ułatwiać. Sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej gdy z szuwarów wyłoni się duch, w ślad za którym podąży metafizyczna i nieco ekscentryczna Józefina – medium i hipochondryczka.

Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli – co łączy te elementy? Co Inspektor znajdzie pod przewróconą łodzią i jaką rolę odegra w tym wszystkim potężne medium? Tego dowiecie się zaglądając do domu nad jeziorem, gdzie wraz z nami spróbujecie rozwikłać zagadkę ukrytą

w "Komedii z dreszczykiem"

 

Występują: Magdalena Wołłejko, Katarzyna Maciąg, Piotr Cyrwus, Tomasz Stockinger

(Materiały promocyjne organizatora"

ZAPRASZAMY !


Koncert z cyklu POPOŁUDNIE ZE STRAUSSEM
Data:25 czerwca 2023 r.
Godzina:16:00
Miejsce:Parking obok Zespołu Szkół Muzycznych w Wieliczce, ul.Dembowskiego 2
Cena:

50 zł

Bilety na koncert Popołudnie ze Straussem - Koncert Inauguracyjny w Wieliczce - 26-06-2022
Uwagi:

Polskie Towarzystwo Straussowskie zaprasza na koncert z cyklu POPOŁUDNIE ZE ze STRAUSSEM,


W świat najpiękniejszych arii i duetów operetkowych, operowych, pieśni neapolitańskich, walców, polek skomponowanych przez Johanna Straussa oraz innych XIX-wiecznych kompozytorów, wprowadzą słuchaczy znakomici artyści: Paulina Glinka (sopran) , Wiktoria Kuś (sopran), Oskar Jasiński (tenor) wraz z Orkiestrą Straussowską OBLIGATO pod dyr. Jerzego Sobeńko.
Oprócz pięknej muzyki nie zabraknie ciekawych opowieści oraz dobrego humoru, który zapewni prowadząca program Jolanta Suder.

 

ZAPRASZAMY !


METALLICA & SYMPHONY BY SCREAM INC.
Data:09 października 2023 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

170 zł, 130 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

Koncert - Metallica & Symphony by SCREAM INC

Uwagi:

Scream Inc. to zespół, którego nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Grupa, która zyskała międzynarodowe uznanie jako najlepszy Tribute Band zespołu Metallica, powraca z koncertami ze specjalnym udziałem orkiestry symfonicznej z Odessy pod batutą Vitalija Kovalchuka. Od 2008 roku zespół zagrał ponad 1000 koncertów w takich krajach jak Niemcy, Austria, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Polska i Ukraina wyprzedając sale koncertowe. Wyjątkowe wydarzenie, na którym będzie można usłyszeć utwory Metalliki z albumu 'S&M' (1999 r.) w aranżacjach opracowanych przez Michaela Kamena oraz utwory "The Unforgiven" oraz "The Unforgiven II" w aranżacji Andriya Liutyi - perkusisty zespołu! Co więcej, Scream Inc. zakończy każdy koncert kilkoma wybranymi utworami z szerokiego katalogu Amerykanów w oryginalnych, albumowych wersjach! Zarezerwuj bilet już teraz!

(Materiały promocyjne organizatora)

 

ZAPRASZAMY !


WIELKA GALA OPEROWA
Data:15 października 2023 r.
Godzina:17:00
Miejsce:Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, ul.Warzyńca 12
Cena:

130 zł, 110 zł, 90 zł (w zależności od miejs

Bilety na spektakl Wielka Gala Operowa - Kraków - 15-10-2023

 

 

 

Uwagi:

WIELKA GALA OPEROWA !!

Z przyjemnością pragniemy powiadomić, że 15 października 2023 r. (niedziela) o godz.17.00 w Starej Zajezdni na Krakowskim Kazimierzu odbędzie się wspaniały koncert muzyki operowej. Porywające uwertury, arie i duety ze znanych oper wykonają uwielbiani przez publiczność soliści: Edyta Piasecka (sopran), Yuliya Ponomar (sopran), Sławomir Naborczyk (tenor) Rafał Songan (baryton), Chór oraz Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod dyr. Jerzego Sobeńko. Dla wszystkich miłośników opery, ale także tych, którzy mają sporadyczny kontakt z operą, będzie to niezwykle piękna uczta muzyczna. Carmen, Trawiata, Romeo i Julia, Poławiacze Pereł, Cyrulik Sewilski, Tosca, Nabucco; to tytuły Oper, z których najpiękniejsze arie i duety będzie można usłyszeć podczas koncertu. Wielkie głosy solistów, niezwykle przejmująca muzyka, piękne stroje, specjalne wizualizacje, gra świateł i barwne opowieści zapewnią Państwu niepowtarzalny wieczór. Serdecznie zapraszamy.

Występują:

Edyta Piasecka (sopran)

Yuliya Ponomar (sopran)

Sławomir Naborczyk (tenor)

Rafał Songan (baryton)

Orkiestra OBLIGATO pod dyr. Jerzego Sobeńko

Chór UR pod dyr.Joanny Gutowskiej-Kuźmicz

Scenariusz i prowadzenie: Jolanta Suder

ZAPRASZAMY !


KONCERT 10 TENORÓW
Data:05 listopada 2023 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

175 zł, 130 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

 


Koncert 10 Tenorów

 
 

 

Uwagi:

To trzeba zobaczyć i usłyszeć: 10 różnych indywidualności twórczych, 10 temperamentów, 10 odcieni tego jednego, najwspanialszego męskiego głosu, jakim jest tenor. W zupełnie nowym repertuarze, pozwalającym jeszcze szerzej ujawnić ich talenty, nasza tenorowa dziesiątka przypomni wszystkim, że najważniejsze są te dni, których jeszcze nie znamy, oraz że nie liczą godzin i lat. Napotkanej dziewczynie potrafią rzucić bukiet nut z okrzykiem "Bella ciao" albo "Sex bomb". Nie ma dla nich granic stylów i gatunków muzycznych, ani nawet granic państwowych: śpiewają o Walencji, Ukrainie, a jedna z piosenek nazywa się po prostu "Świat" - ale nie trzeba krzyczeć ze zdziwienia "Nie może być!", bowiem ...to tytuł innego z ich utworów. Nic dziwnego, że na koniec śpiewają o sobie "We Are The Champions!".

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert ALEJA ROCKA SYMFONICZNIE
Data:29 listopada 2023 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

175 zł, 130 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:

Aleja Rocka Symfonicznie

ALEJA ROCKA – to wspaniałe międzynarodowe przedstawienie, które zgromadziło na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, solistów, chór i tancerzy z Ukrainy oraz polski zespół rockowy Żuki, który obchodzi swój jubileusz – 35 LAT RAZEM na scenie!!!
Oto muzyka – aleja największych rockowych przebojów – nie tylko zabrzmi, ale przemieni się w spektakl do oglądania.
Każdy z widzów będzie miał możliwość włączenia się w ten niezwykły performance – unosząc się na rockowej fali świetlnej i dźwiękowej, zanurzy się w oceanie muzyki.. Tak jak szybko zmieniają się światła na scenie, tak będą przed nami migotać, błyszczeć i rozświetlać się emocje, wrażenia, uczucia. Wszyscy widzowie staną się uczestnikami niesamowitego show z nowoczesnymi wizualnymi i świetlnymi efektami specjalnymi. A zatem start, odpalamy reflektory i włączamy mikrofony – czas na naładowanie energią!

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


CZERWONE GITARY 55 Lecie - PLATYNOWY KONCERT
Data:09 grudnia 2023 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum, Kraków, ul.Krupnicza 33
Cena:

140 zł, 130 zł, 110 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:
Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Maja fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje. Zespół powstał w 1965 roku w Gdańsku z inicjatywy Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosseli, Krzysztofa Klenczona, Seweryna Krajewskiego, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego. Na przestrzeni lat skład grupy niejednokrotnie się zmieniał, jednak hity Czerwonych Gitar łączą wiele pokoleń. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity ,które wszyscy znaj i lubią "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park". Do tej pory grupa wydała 15 albumów studyjnych, za które zdobyła wiele nagród, między innymi trofeum "MIDEM" w Cannes we Francji, za największą liczbę sprzedanych płyt w kraju, z którego pochodzi wykonawca, Marmurowy Krążek - nagrodę za największą ilość sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii, wiele złotych płyt i nagród na Festiwalu w Opolu Obecnie Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk - perkusja, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski - gitara basowa i śpiew, Mieczysław Wądołowski - gitara akustyczna, śpiew, Marek Jabłoński - gitara solowa, Marcin Niewęgłowski - gitara solowa, śpiew.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95478/Krak%C3%B3w/Czerwone+Gitary/?utm_source=adwords&utm_medium=3gdmxnr52s6p8io4&gclid=EAIaIQobChMIuu3x7p6G_gIVFU4YCh3ntgE4EAAYASAAEgLu6PD_BwE
Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Maja fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje. Zespół powstał w 1965 roku w Gdańsku z inicjatywy Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosseli, Krzysztofa Klenczona, Seweryna Krajewskiego, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego. Na przestrzeni lat skład grupy niejednokrotnie się zmieniał, jednak hity Czerwonych Gitar łączą wiele pokoleń. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity ,które wszyscy znaj i lubią "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park". Do tej pory grupa wydała 15 albumów studyjnych, za które zdobyła wiele nagród, między innymi trofeum "MIDEM" w Cannes we Francji, za największą liczbę sprzedanych płyt w kraju, z którego pochodzi wykonawca, Marmurowy Krążek - nagrodę za największą ilość sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii, wiele złotych płyt i nagród na Festiwalu w Opolu Obecnie Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk - perkusja, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski - gitara basowa i śpiew, Mieczysław Wądołowski - gitara akustyczna, śpiew, Marek Jabłoński - gitara solowa, Marcin Niewęgłowski - gitara solowa, śpiew.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95478/Krak%C3%B3w/Czerwone+Gitary/?utm_source=adwords&utm_medium=3gdmxnr52s6p8io4&gclid=EAIaIQobChMIuu3x7p6G_gIVFU4YCh3ntgE4EAAYASAAEgLu6PD_BwE

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej.

Zespół powstał w 1965 roku w Gdańsku z inicjatywy Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosseli, Krzysztofa Klenczona, Seweryna Krajewskiego, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego. Na przestrzeni lat skład grupy niejednokrotnie się zmieniał, jednak hity Czerwonych Gitar łączą wiele pokoleń. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity ,które wszyscy znaj i lubią "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park".


Do tej pory grupa wydała 15 albumów studyjnych, za które zdobyła wiele nagród, między innymi trofeum "MIDEM" w Cannes we Francji, za największą liczbę sprzedanych płyt w kraju, z którego pochodzi wykonawca, Marmurowy Krążek - nagrodę za największą ilość sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii, wiele złotych płyt i nagród na Festiwalu w Opolu Obecnie Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk - perkusja, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski - gitara basowa i śpiew, Mieczysław Wądołowski - gitara akustyczna, śpiew, Marek Jabłoński - gitara solowa, Marcin Niewęgłowski - gitara solowa, śpiew.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Prezentowane informacje mają charakter orientacyjny
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij