Punkt Przedsprzedaży Biletów w Pasażu Bielaka czynny od godz.11:00 do 16:00 (pon.-piątek)
Data:
Miejsce:


CZERWONE GITARY 55 Lecie - PLATYNOWY KONCERT
Data: 09 grudnia 2023 r.
Miejsce: Auditorium Maximum, Kraków, ul.Krupnicza 33Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
31-042 KRAKÓW

/+48 12/ 422-89-45
/+48 12/ 421-23-43

/+48 12/ 422-66-97

biuro@filmotechnika.com.pl
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Najświeższe informacje również na: facebook.com/filmotechnikabilety


URLOP WYPOCZYNKOWY ! PUNKT NIECZYNNY W DNIACH: od 04.09/2023 do 17.09/2023 ! Zapraszam od dn. 18.09.2023 r.
Data:Nieczynne ; 04.09 - 17.09.2023 r.
Miejsce:Punkt w Pasażu Bielaka, Rynek Gł,9

Punkt Przedsprzedaży Biletów w Pasażu Bielaka czynny od godz.11:00 do 16:00 (pon.-piątek)
Cena:

Zapraszamy !!!


Koncert THE BEST of ENNIO MORRICONE - Orkiestra i chór pod batutą Marcina Wolniewskiego
Data:01 października 2023 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Filharmonia Krakowska, ul.Zwierzyniecka 1
Cena:

195 zl  155 zł, 135 zł (w zależności od miejsca)

 

 

 

 

 
 

 

 

Uwagi:

The Best of Ennio Morricone 

Zapraszamy na znakomite muzyczne widowisko, na które składają się największe przeboje niekwestionowanego króla muzyki filmowej! Ulubione fragmenty ścieżek dźwiękowych skomponowanych przez Ennio Morricone wykona zespół - orkiestra, chór i soliści. Ponadto wspaniałej muzyce towarzyszyć będą obrazy przywołujące najbardziej znane kadry filmowe, zmieniając zwykły koncert w niezapomniane widowisko multimedialne!

Wydarzenie jest hołdem dla twórczości Ennio Morricone, autora muzyki do ponad 500 filmów oraz ponad 100 utworów muzycznych, laureata Oscarów, Złotych Globów oraz wielu innych nagród. Współpracował z największymi reżyserami współczesnego kina, tworząc niezapomniane muzyczne tło między innymi dla filmów takich jak: „Dobry, zły i brzydki”, „Dawno temu w Ameryce „Misja”, „Zawodowiec”, „Pewnego razu na dzikim Zachodzie”, „Cinema Paradiso”, „Frantic”, „Nietykalni”, „Na linii ognia”, „Wilk”, „W sieci”, „Lolita”, „1900: Człowiek legenda”, „Malena”, „Misja na Marsa”, „Bękarty wojny”, „Snajper” czy „Nienawistna Ósemka”. Dziś Ennio Morricone uważany jest za największego kompozytora muzyki filmowej.

Koncert trwa ok. 2 h 20 min (z przerwą) i składa się z dwóch aktów. Utwory wykona blisko 100-osobowy zespół - orkiestra, chór i soliści. Ponadto wspaniałej muzyce towarzyszyć będą fragmenty filmów wyświetlane na dużym ekranie, przywołujące najbardziej znane kadry, zmieniając ten niezwykły koncert w niezapomniane widowisko multimedialne.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Tom Ziegler - spektakl "GRACE i GLORIA"
Data:02 października 2023 r.
Godzina:17:30 i 20:15
Miejsce:Teatr Bagatela - Kraków
Cena:

150 zł, 140 zł, 130 zł, 90 zł (w zależności od miejsca)

 
Uwagi:

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu spektakl GRACE I GLORIA, który został przygotowany z okazji jubileuszu Stanisławy Celińskiej.
Jest to barwna, a zarazem przejmująca opowieść o dwóch dojrzałych kobietach, o krańcowo różnych temperamentach, charakterach i skrajnie odmiennych doświadczeniach życiowych. Wzruszający spektakl dotykający trudnych tematów przemijania, jednocześnie niosący nadzieję, przepełniony poczuciem humoru i zaskakującymi zwrotami akcji.
Brawurowa gra Stanisławy Celińskiej i Lucyny Malec tworzy widowisko pełne wdzięku i refleksji.

Obsada:
Stanisława Celińska i Lucyna Malec

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


METALLICA & SYMPHONY BY SCREAM INC.
Data:09 października 2023 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

170 zł, 130 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

Koncert - Metallica & Symphony by SCREAM INC

Uwagi:

Scream Inc. to zespół, którego nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Grupa, która zyskała międzynarodowe uznanie jako najlepszy Tribute Band zespołu Metallica, powraca z koncertami ze specjalnym udziałem orkiestry symfonicznej z Odessy pod batutą Vitalija Kovalchuka. Od 2008 roku zespół zagrał ponad 1000 koncertów w takich krajach jak Niemcy, Austria, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Polska i Ukraina wyprzedając sale koncertowe. Wyjątkowe wydarzenie, na którym będzie można usłyszeć utwory Metalliki z albumu 'S&M' (1999 r.) w aranżacjach opracowanych przez Michaela Kamena oraz utwory "The Unforgiven" oraz "The Unforgiven II" w aranżacji Andriya Liutyi - perkusisty zespołu! Co więcej, Scream Inc. zakończy każdy koncert kilkoma wybranymi utworami z szerokiego katalogu Amerykanów w oryginalnych, albumowych wersjach! Zarezerwuj bilet już teraz!

(Materiały promocyjne organizatora)

 

ZAPRASZAMY !


WIELKA GALA OPEROWA
Data:15 października 2023 r.
Godzina:17:00
Miejsce:Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, ul.Warzyńca 12
Cena:

130 zł, 110 zł, 90 zł (w zależności od miejs

Bilety na spektakl Wielka Gala Operowa - Kraków - 15-10-2023

 

 

 

Uwagi:

WIELKA GALA OPEROWA !!

Z przyjemnością pragniemy powiadomić, że 15 października 2023 r. (niedziela) o godz.17.00 w Starej Zajezdni na Krakowskim Kazimierzu odbędzie się wspaniały koncert muzyki operowej. Porywające uwertury, arie i duety ze znanych oper wykonają uwielbiani przez publiczność soliści: Edyta Piasecka (sopran), Yuliya Ponomar (sopran), Sławomir Naborczyk (tenor) Rafał Songan (baryton), Chór oraz Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod dyr. Jerzego Sobeńko. Dla wszystkich miłośników opery, ale także tych, którzy mają sporadyczny kontakt z operą, będzie to niezwykle piękna uczta muzyczna. Carmen, Trawiata, Romeo i Julia, Poławiacze Pereł, Cyrulik Sewilski, Tosca, Nabucco; to tytuły Oper, z których najpiękniejsze arie i duety będzie można usłyszeć podczas koncertu. Wielkie głosy solistów, niezwykle przejmująca muzyka, piękne stroje, specjalne wizualizacje, gra świateł i barwne opowieści zapewnią Państwu niepowtarzalny wieczór. Serdecznie zapraszamy.

Występują:

Edyta Piasecka (sopran)

Yuliya Ponomar (sopran)

Sławomir Naborczyk (tenor)

Rafał Songan (baryton)

Orkiestra OBLIGATO pod dyr. Jerzego Sobeńko

Chór UR pod dyr.Joanny Gutowskiej-Kuźmicz

Scenariusz i prowadzenie: Jolanta Suder

ZAPRASZAMY !


ZBYSZEK ZAMACHOWSKI - Benefis 40-Lecia Pracy Artystycznej
Data:04 listopada 2023 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

250 zł, 230 zł (w zależności od miejsca)

Zbyszek Zamachowski - Benefis 40-lecia pracy artystycznej - Kraków - koncert

Uwagi:

BENEFIS ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO !

Z tej okazji zapraszamy Państwa na uroczysty benefis, podczas którego na jednej scenie wystąpią przyjaciele Zbyszka: m.in.: Magda Umer, Dorota Miśkiewicz, Piotr Polk, Marek Napiórkowski, Andrzej Sikorowski, Grzegorz Turnau, Marcin Januszkiewicz.

Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie wieloletni akompaniator Zbigniewa Zamachowskiego, Roman Hudaszek oraz niezastąpiona Grupa MoCarta.

Koncert poprowadzi znakomity Artur Andrus.

Jesteśmy przekonani, że ten wieczór będzie wzruszającą podróżą, zabarwioną wieloma akcentami humorystycznymi, wypełnioną znanymi melodiami, tekstami najlepszych pisarzy i poetów oraz wykonaniami cenionych artystów. Wszystko zaprezentowane w lekkiej i zabawnej formie, przywołującej najlepsze tradycje benefisów Artystów.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


KONCERT 10 TENORÓW
Data:05 listopada 2023 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

175 zł, 130 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

 


Koncert 10 Tenorów

 
 

 

Uwagi:

To trzeba zobaczyć i usłyszeć: 10 różnych indywidualności twórczych, 10 temperamentów, 10 odcieni tego jednego, najwspanialszego męskiego głosu, jakim jest tenor. W zupełnie nowym repertuarze, pozwalającym jeszcze szerzej ujawnić ich talenty, nasza tenorowa dziesiątka przypomni wszystkim, że najważniejsze są te dni, których jeszcze nie znamy, oraz że nie liczą godzin i lat. Napotkanej dziewczynie potrafią rzucić bukiet nut z okrzykiem "Bella ciao" albo "Sex bomb". Nie ma dla nich granic stylów i gatunków muzycznych, ani nawet granic państwowych: śpiewają o Walencji, Ukrainie, a jedna z piosenek nazywa się po prostu "Świat" - ale nie trzeba krzyczeć ze zdziwienia "Nie może być!", bowiem ...to tytuł innego z ich utworów. Nic dziwnego, że na koniec śpiewają o sobie "We Are The Champions!".

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Przedstawienie "TANGO ARGENTINA"
Data:07 listopada 2023 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Nowohuckie Centrum Kultury - Kraków
Cena:

160 zł

Tango Argentina - spektakl

Uwagi:

TANGO ARGENTINA przedstawia całego ducha Argentyny. Tango Company Argentina stał się jednym z największych i autentycznych wykonawców oryginalnego tanga. Czasem zabawni, zawsze zmysłowi, szybcy i „wściekli” tancerze są bezwzględnym punktem odniesienia dla kultury argentyńskiej znanej na całym świecie.
Wirujące ruchy, dumne pozy, improwizacje z zachowaniem elegancji i stylu pokazują widzom jak szeroki jest zakres emocji towarzyszących tangu, jak sugestywnie można wyrazić swoje uczucia w tańcu.
Twórcy pokazu: Tango Company Argentina w niezwykle skrupulatny sposób dbają o zachowanie podstawowych cech tanga, pomimo postępujących zmian kulturowych. Spektakl zaprasza nas do tego południowoamerykańskiego kraju poprzez taniec i ekscytującą muzykę, która ucieleśnia i zaprasza do namiętnej celebracji tanga argentyńskiego, która pokazuje codzienne życie z jego radościami, smutkami, dramatami i grzechami.
Zespół występował już na całym świecie wzbudzając podziw widzów wykonaniem tanga towarzyskiego, kolorowych milong i tanga vals. Nie sposób przemilczeć niezwykłe stroje tancerzy podkreślające cielesność tanga oraz przepiękną muzykę wykonywaną na żywo.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Teatr Ateneum - spektakl "TO WIEM NA PEWNO"
Data:27 listopada 2023 r.
Godzina:17:15 i 20:15
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz
Cena:

200 zł, 170 zł, 150 zł, 130 zł, 100 zł, 90 zł (w zależności od miejsca)

 

 

ego nie wiemy na pewno

Fot. Krzysztof Bieliński. Na zdjęciu Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz w spektaklu “To wiem na pewno” w Teatrze Ateneum.

 

ego nie wiemy na pewno

Fot. Krzysztof Bieliński. Na zdjęciu Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz w spektaklu “To wiem na pewno” w Teatrze Ateneum.

 

 
Uwagi:

"TO WIEM NA PEWNO"

Dziwny tytuł… „To wiem na pewno”; ale czy rzeczywiście ktoś w tej sztuce coś wie na pewno? Pozory wskazują, że może tak być. Oto małżeństwo w średnim wieku, czwórka dorosłych dzieci. Prowadzą zwykłe życie, tylko młodsza córka nadal mieszka z rodzicami. Ale jak to bywa, coś powolutku zaczyna się rozłazić w szwach. Ktoś postanawia wyprowadzić się z własnej rodziny. Ktoś odkrywa, że nie mieści się w skórze swojej płci. Ktoś nie może znieść własnej bezradności po utracie pracy. Najsilniejszej w rodzinie osobie, matce, która zawsze wie lepiej, także nie udaje się ocalić rozpadającej się wspólnoty. Bo tak naprawdę nikt z nas, nawet najbardziej kochających, niczego nie wie na pewno. Takie życie, tacy jesteśmy. Andrew Bovell jest Australijczykiem, a wydaje się, jakby napisał sztukę także o nas, tu nad Wisłą.

 

Obsada: Agata Kulesza, Przemysław Bluszcz, Paulina Gałązka, Waleria Gorobets, Paweł Gasztold-Wierzbicki, Jan Wieteska

(Materiały promocyjne organizatora)

 

ZAPRASZAMY !

 


Koncert ALEJA ROCKA SYMFONICZNIE
Data:29 listopada 2023 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

175 zł, 130 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:

Aleja Rocka Symfonicznie

ALEJA ROCKA – to wspaniałe międzynarodowe przedstawienie, które zgromadziło na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, solistów, chór i tancerzy z Ukrainy oraz polski zespół rockowy Żuki, który obchodzi swój jubileusz – 35 LAT RAZEM na scenie!!!
Oto muzyka – aleja największych rockowych przebojów – nie tylko zabrzmi, ale przemieni się w spektakl do oglądania.
Każdy z widzów będzie miał możliwość włączenia się w ten niezwykły performance – unosząc się na rockowej fali świetlnej i dźwiękowej, zanurzy się w oceanie muzyki.. Tak jak szybko zmieniają się światła na scenie, tak będą przed nami migotać, błyszczeć i rozświetlać się emocje, wrażenia, uczucia. Wszyscy widzowie staną się uczestnikami niesamowitego show z nowoczesnymi wizualnymi i świetlnymi efektami specjalnymi. A zatem start, odpalamy reflektory i włączamy mikrofony – czas na naładowanie energią!

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


CZERWONE GITARY 55 Lecie - PLATYNOWY KONCERT
Data:09 grudnia 2023 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum, Kraków, ul.Krupnicza 33
Cena:

140 zł, 130 zł, 110 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:
Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Maja fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje. Zespół powstał w 1965 roku w Gdańsku z inicjatywy Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosseli, Krzysztofa Klenczona, Seweryna Krajewskiego, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego. Na przestrzeni lat skład grupy niejednokrotnie się zmieniał, jednak hity Czerwonych Gitar łączą wiele pokoleń. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity ,które wszyscy znaj i lubią "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park". Do tej pory grupa wydała 15 albumów studyjnych, za które zdobyła wiele nagród, między innymi trofeum "MIDEM" w Cannes we Francji, za największą liczbę sprzedanych płyt w kraju, z którego pochodzi wykonawca, Marmurowy Krążek - nagrodę za największą ilość sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii, wiele złotych płyt i nagród na Festiwalu w Opolu Obecnie Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk - perkusja, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski - gitara basowa i śpiew, Mieczysław Wądołowski - gitara akustyczna, śpiew, Marek Jabłoński - gitara solowa, Marcin Niewęgłowski - gitara solowa, śpiew.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95478/Krak%C3%B3w/Czerwone+Gitary/?utm_source=adwords&utm_medium=3gdmxnr52s6p8io4&gclid=EAIaIQobChMIuu3x7p6G_gIVFU4YCh3ntgE4EAAYASAAEgLu6PD_BwE
Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Maja fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje. Zespół powstał w 1965 roku w Gdańsku z inicjatywy Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosseli, Krzysztofa Klenczona, Seweryna Krajewskiego, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego. Na przestrzeni lat skład grupy niejednokrotnie się zmieniał, jednak hity Czerwonych Gitar łączą wiele pokoleń. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity ,które wszyscy znaj i lubią "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park". Do tej pory grupa wydała 15 albumów studyjnych, za które zdobyła wiele nagród, między innymi trofeum "MIDEM" w Cannes we Francji, za największą liczbę sprzedanych płyt w kraju, z którego pochodzi wykonawca, Marmurowy Krążek - nagrodę za największą ilość sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii, wiele złotych płyt i nagród na Festiwalu w Opolu Obecnie Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk - perkusja, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski - gitara basowa i śpiew, Mieczysław Wądołowski - gitara akustyczna, śpiew, Marek Jabłoński - gitara solowa, Marcin Niewęgłowski - gitara solowa, śpiew.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95478/Krak%C3%B3w/Czerwone+Gitary/?utm_source=adwords&utm_medium=3gdmxnr52s6p8io4&gclid=EAIaIQobChMIuu3x7p6G_gIVFU4YCh3ntgE4EAAYASAAEgLu6PD_BwE

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej.

Zespół powstał w 1965 roku w Gdańsku z inicjatywy Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosseli, Krzysztofa Klenczona, Seweryna Krajewskiego, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego. Na przestrzeni lat skład grupy niejednokrotnie się zmieniał, jednak hity Czerwonych Gitar łączą wiele pokoleń. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity ,które wszyscy znaj i lubią "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park".


Do tej pory grupa wydała 15 albumów studyjnych, za które zdobyła wiele nagród, między innymi trofeum "MIDEM" w Cannes we Francji, za największą liczbę sprzedanych płyt w kraju, z którego pochodzi wykonawca, Marmurowy Krążek - nagrodę za największą ilość sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii, wiele złotych płyt i nagród na Festiwalu w Opolu Obecnie Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk - perkusja, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski - gitara basowa i śpiew, Mieczysław Wądołowski - gitara akustyczna, śpiew, Marek Jabłoński - gitara solowa, Marcin Niewęgłowski - gitara solowa, śpiew.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Prezentowane informacje mają charakter orientacyjny
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij